vestel klima servis numarası vestel klima servisi telefonu
Vestel Klima Servisi İstanbul
(0212) 876 0 888 & (0530) 313 67 26
www.klimaservisivestel.com

Vestel klima soğuk üflemiyor

Vestel klima soğuk üflemiyor Havaların sıcak olması sebebi ile artık en çok klimamız çalışıyor. Ama klima görevini yapmıyor ise yani vestel klima çalışıyor ama soğuk üflemiyor ise, vestel klima soğutmuyor ise ne anladık bu klimadan değil mi? Tabi klimalar da elektronik cihazlar ve hatta diğerlerine göre daha fazla bakıma ihtiyaç duyarlar. Vestel klima arızaları içinde klima arıza kodlarına bakabilirsiniz. Ama sorununuz, vestel klima çalışıyor ama soğuk üflemiyor ise muhtemelen vestel klima arıza mesajı vermeyecektir.

Vestel klima normal çalışıyor ama soğuk üflemiyor neden

Arızanız bu ise vestel klima normal olarak çalışıyor ama soğuk hava vermiyor, soğuk hava üflemiyor ise ilk aklımıza klima gazı gelebilir. Tabi bu kesin değildir. Yani bu arızayı hemen klima gazına bağlamak doğru olmaz. Vestel klima dış ünitede arıza olabilir, borularda sızıntı olabilir, klima motorunda arıza da olabilir. Ama klimanın normal olarak çalışması ve soğuk haza üflememesi nedeni klima gazı olabilir. Vestel klima gazı bitmiş ise bunu şu şekilde de anlaya biliriz, ilk belirti klimanın soğuk üflememesi sonra vestel klima dış üniteden çıkan biraz ince olan ara borunun buzlanması veya karlanması da klimanın gazının bittiğini anlamamıza yardımcı olur.

Vestel klima servisi Beylikdüzü, Avcılar, Bakırköy, Bahçelievler, Büyükçekmece

İstanbul geneli her ilçe için vestel klima bakım, tamir servis hizmetleri 0212 876 0 888. Uygun klima bakım fiyatları, klima gaz dolum ücreti teklifi almak için online olarak da sorabilirsiniz.

Vestel klima çalışıyor ama soğuk üflemiyor, vestel klima soğutmuyor ne yapmalıyım, vestel klima soğuk ayarı nasıl, vestel klima soğutmuyor, vestel klima soğuk üflemiyor gibi vestel klima şikayetleriniz için vestel klima servisi, 0212 876 0 888. Bize online olarak da ulaşabilir, klima bakım servis ücreti veya klima gaz dolum fiyatı için teklif isteye bilirsiniz.

kayıt tarihi 17.07.2017    izleme sayısı Okunma ( 7107 )
web meslek Web Meslek tarafından webmeslek W1 tema