vestel klima servis numarası vestel klima servisi telefonu
Vestel Klima Servisi İstanbul
(0212) 876 0 888 & (0530) 313 67 26
www.klimaservisivestel.com

Vestel klima soğuk üflemiyor ve tam soğutma yapmıyor

Vestel klima soğuk üflemiyor ve tam soğutma yapmıyor Yaz ayları gelmesi ile klimalar daha yoğun olarak kullanılmaya başlanmıştır. En çok klima arızaları olarak klimanın yeterince soğuk hava üflemediği gelmektedir. Vestel klima soğuk üflemiyor, Vestel klima tam olarak soğutmuyor ne yapmalıyım. Yada klima neden tam soğutmaz, soğuk hava üflemiyor. Bunun farklı nedenleri olabilir. Size ilk akla gelen Vestel klima arızalarından bahsedelim. Bu bilgilere göre Vestel klimanızı kontrol ederek gerekli bilgiye sahip olabilirsiniz. Yaşadığınız klima arızası, Vestel klima soğuk üflemiyor ve tam soğutma yapmıyor ise bunun nedeni;

Klima tam soğutma yapmıyor

  • Klima gazı bitmiş veya eksilmiş,
  • Klima motoru arızası,
  • Klima fitrelerinden kaynaklı olabilir.
Bu sorunu, yani Vestel klima soğuk üflemiyor, tam soğutma yapmıyor arızasını gidermek için, klimanın kontrolünün yapılması şarttır. Vestel klima soğuk üflemiyor yani güçlü üfleme yapmıyor ise ilk kontrol edilmesi gereken klimanın gazıdır. Normal şartlarda klima gazı tükenmez bu sebep ile cihazın kontrolü şarttır. Klima da gaz kaçağı olabilir. Montaj veya klima taşıma sırasında da klima gazı boşalmış olabilir. Klima gazının bittiğini nasıl anlaşılır? Detaylar için yazımızı okuyabilirsiniz.

Klimanın tam soğutmamasının bir sebebi de klima motorundaki arızadan olabilmektedir. Çözümü için klima servisi ile görüşmeniz iyi olacaktır. Klima tamir ücretleri ve klima arızası hakkında her türlü bilgi için hemen arayınız, 0212 876 0 888. İstanbul’da güvenilir Vestel klima servisi, Vestel klima tamiri, montaj, taşıma işlemleri, Vestel klima gaz dolum hizmeti için bizden fiyat öğrenmeden kararınızı vermeyin. Vestel klima gaz dolum ücreti, klima servisi ve bakım ücretleri ne kadar öğrenin.

Sefaköy Vestel klima servisi, Atakent Vestel klima bakımı, Küçükçekmece Vestel klima servisi, Halkalı Vestel klima servisi telefonu 0212 876 0 888.
kayıt tarihi 05.04.2018    izleme sayısı Okunma ( 5163 )
web meslek Web Meslek tarafından webmeslek W1 tema